Draudimas

 

Mes atstovaujame ir draudžiame klientus draudimo kompanijos UAB „BTA DRAUDIMAS’’ garantijomis.

Siūlome Jums draudimo rūšis, kurios galioja išvykus į kelionę:

 

 •     medicinos išlaidų ir transportavimo;
 •     repatriacijos;
 •     nelaimingų atsitikimų;
 •     civilinės atsakomybės;
 •     bagažo sugadinimo, sunaikinimo ar praradimo dėl vežėjo kaltės;
 •     kelionės jungties (pavyzdžiui, pavėlavimas į lėktuvą dėl eismo įvykio: kompensuojama bilietų kaina ir viešbučio išlaidos iki 400 eurų);
 •     neįvykusios kelionės;
 •     namų turto apsaugos kelionės metu.
 • Jeigu atostogų metu užsienyje  ketini užsiimti ekstremaliomis sporto rūšimis,  rekomenduojame papildomas draudimo rušis:
 •     slidinėjimą ir snieglenčių sportą;
 •     kalnų turizmą;
 •     nardymą, parasparnių ar oro balionų sportą.


Vykstančiųjų i užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas atlygina būtino gydymo užsienyje išlaidas dėl ūminės ligos ar traumos , taip pat atlygina būtino medicininio pervežimo į Lietuvą tolimesniams gydymui išlaidas  ir būtinasias palaikų pervežimo į Lietuvą išlaidas .
Vykstančiųjų į užsienį draudimas  nuo nelaimingų atsitikimų – tai draudimas , kai draudimo išmokos išmokamos mirties, neįgalumo, kaulų lūžių ir laikino neįgalumo atveju. Vykstant į užsienį pasirinkus draudimą nuo nelaimingų atsitikimų , apdraudžiama kaulų lūžių rizika. Draudimo  išmoka yra mokama esant kaulo lūžio faktui, neatsižvelgiant į tai, ar šio lūžio pasekmė bus pastovus neįgalumas ar ne .

NEĮVYKUSIOS KELIONĖS RIZIKOS DRAUDIMAS – sudaro galimybę išvengti nuostolių, jei kelionė neįvyksta dėl priežasčių, susijusių su pačiu keliaujančiuoju. Neįvykusios kelionės draudimas apima visas pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė – paties asmens ar artimų jo šeimos narių liga ar mirtis, eismo įvykis vykstant į kelionę, dėl kelionės dieną ar prieš pat ją prarasto turto ir t.t.
Neįvykusios kelionės draudimu gali draustis tik vienas iš keliaujančiųjų asmenų, arba visi kartu keliaujantys turistai. Šiuo draudimu galima apsidrausti tiek atskirai, tiek kartu su įprastu medicininių išlaidų draudimu.
Neįvykusios kelionės draudimo įmoka sudaro  3-5 proc. bendros kelionės kainos. Apsidraudusiems neįvykusios kelionės draudimu bus grąžinama 90 proc. kelionės kainos, jei kelionė neįvyksta dėl priežasčių, susijusių su pačiu keliaujančiuoju.
Neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti sudaroma ne vėliau, kai už suplanuotą kelionę buvo sumokėtas paskutinis pradinis įnašas ir ne vėliau kaip 15 kalendorinių dienų iki numatytos kelionės pradžios.
Daugiau informacijos apie neįvykusios kelionės rizikos draudimo sąlygas teiraukitės mūsų kelionių konsultantų.

Kelionės bagažo draudimas – apdraudžiamas bagažas, vykstant į užsienį trumpesniam laikotarpiui , jeigu jis prarandamas  arba pavėluotai pristatomas.

Civilinės atsakomybės draudimas – apdraustojo atsakomybė už kitam asmeniui  dėl neatsargumo padarytą žalą. Žala gali būti padaryta kito asmens sveikatai ar jo turtui.

Kelionės finansinių nuostolių draudimas – atlyginamos išlaidos , susijusios su apdrausto asmens užsakytos ir apmokėtos kelionės atšaukimu arba nutraukimu , taip pat pavėlavimu išvykti ar kelionės jungties praradimu kelionės užsienyje metu.

Taikomos nuolaidos:
10 % – šeimos (2 ir daugiau) nuolaida ir organizuotai grupei 6-20 asmenų;
15 % – vaikams nuo 6 – 18 metų ir 21 – 30 asmenų grupei;
20 % – studentams dieninio skyriaus iki 23 metų amžiaus ir organizuotai grupei virš 30 asmenų.